Deniz Tuzu İle Kese

.

Tuzların sayısız yararları ve güzelliğe nasıl katkı sağladığını pek çok insan bilmiyor. Deniz tuzu magnezyum, potasyum, kalsiyum klorit, bromit, demir, manganez ve sülfür bakımından çok zengin. Cilt problemlerini çözme ve vücutta birikmiş toksinleri atma gibi sayısız yararları vardır. Peelingten sonra mat görüntü cildinizi terk edecek; sıkı bir yapı, ipeksi bir pürüzsüzlük hissedeceksiniz. Bu bakımda amaç sadece ölü deri hücrelerini üst cilt tabakasından kaldırmak değil, aynı zamanda cildi beslemek, nemlendirmek ve yatıştırmak gibi çok önemli yararlar söz konusu.

.

Tuz ve aromatik bitki yağlarının katıldığı özel karışımla vücudunuza masaj yapıldığında, müthiş bir rahatlık hissedeceksiniz. Tuzun teni canlandırıcı, arındırıcı gücünü bu bakımda 30 dk kaldıktan sonra göreceksiniz.

             Deniz tuzu güçlü anti-aging etkisinin yanı sıra kan dolaşımını da hızlandırıyor, dokuların elastikiyetini sağlayıp ve lenf sistemini harekete geçiriyor. Müthiş bir ferahlık ve rahatlama duygusu veriyor. Birer sağlık ve güzellik deposu olan bu deniz tuzu peeling bakımını 15 günde bir veya ayda bir alabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir